O wiedzownik.pl

Wiedzownik.pl to blog informacyjny o gospodarce, który powstał z myślą o poszerzaniu wiedzy o mechanizmach i zasadach działania firm, państw oraz organizacji krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim o tym jaki będą miały wpływ na gospodarkę w przyszłości. Na blogu nie zabraknie autorskiego zestawienia informacji, komentarzy, jak również analiz i raportów dotyczących różnych aspektów funkcjonowania współczesnego świata.

Blog Wiedzownik.pl został zaprojektowany od podstaw wraz z kanałami społecznościowymi w lipcu i sierpniu 2018 roku. Pierwsze publikacje pojawiły się na jego łamach we wrześniu. Kolorystyka bloga oparta jest o kolor roku 2018 według Instytutu Pantone – Ultra Violet – czyli wyrazisty fiolet. Symbolizuje on oryginalność, kreatywność, wizjonerskie myślenie oraz artystyczną kontrkulturę czyli wartości, które stały za powstaniem bloga.

Projekt Wiedzownik.pl został przygotowany przez jedną osobę, która kilka miesięcy przed powstaniem bloga miała tylko mgliste pojęcie o projektowaniu stron, hostingu, SEO czy innych aspektach technicznych związanych z zarządzaniem treściami w Internecie. Dlatego ten projekt jest żywy i będzie się zmieniał wraz z rosnącą wiedzą oraz doświadczeniem prowadzącego. Jeżeli będziesz chciał podzielić się swoimi uwagami lub sugestiami na temat Wiedzownik.pl, to zachęcamy do kontaktu.

Dziękujemy za odwiedziny,

Wiedzownik.pl